PHA NUTRITIONALS SPÁNKOVÉ KAPKY

Kód: 531
Novinka Tip
499 Kč
Skladem

PharmaHemp® PHA NUTRITIONALS SLEEP DROPS s melatoninem, meduňkou, bergamotem a heřmánkem.

Melatonin je hormon, který se přirozeně vyskytuje v těle. Je vylučován epifýzou, většinou v noci, a je zcela přirozeným regulátorem spánku. Meduňka pomáhá předcházet nespavosti, přispívá k relaxaci a působí jako přírodní relaxační prostředek. Heřmánek má uklidňující účinek a často se používá ke zklidnění gastrointestinálního traktu a zmírnění nespavosti.

PharmaHemp® PHA NUTRITIONALS SLEEP DROPS lze zakoupit v 30ml lahvičce z jantarového skla s pipetou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spánek je důležitý pro normální fungování nervové soustavy a regeneraci. Má vliv na řadu fyziologických funkcí, fungování nervového systému, vylučování různých hormonů, náladu a následně i kvalitu života. Kvalitní spánek má zásadní vliv na naše duševní zdraví, motoriku a naši dlouhodobou fyzickou kondici.

 
 

KTERÉ FAKTORY NEGATIVNĚ OVLIVŇUJÍ KVALITU NAŠEHO SPÁNKU

 

Dobrý spánek je jako lék, protože odpočatý člověk je šťastnější a výkonnější. Dnešní způsob života nám bohužel často brání v kvalitním spánku. Každodenní stres doma i v práci je jedním z hlavních faktorů, které zhoršují náš spánek. Přispívá k tomu také špatná strava, alkohol, káva a tabák.

 

JAKÉ JSOU VÝSLEDKY KVALITNÍHO SPÁNKU

 

Pokud svému tělu dopřejeme kvalitní spánek, zaznamenáme mnoho pozitivních změn v naší každodenní rutině. Pokud dobře spíme, zlepšuje se nám paměť a stoupá nám hladina energie. K tomu se navíc zvyšuje naše reakční doba a přesnost. Naše mozkové funkce se zlepšují (např. lepší paměť) a naše nálada má tendenci se zlepšovat. Kvalitní spánek podporuje tvorbu růstového hormonu, který je důležitý pro naše svaly. Pokud dobře spíme, naše srdce se uklidňuje a náš krevní tlak klesá, což znamená menší opotřebení srdce a cév. Spánek snižuje nebo pomáhá udržovat normální hladinu stresového hormonu.

PROČ SI VYBRAT PHA NUTRITIONALS SLEEP DROPS

 

Naše produkty jsou inspirovány přírodou. Protože jsme si vědomi důležitosti kvalitního spánku pro naše tělo, v naší vývojové laboratoři jsme spojili síly těch nejlepších ingrediencí, které zajistí kvalitní spánek, uklidní vás a zajistí maximální užitek ve vašem každodenním životě.