CBG kapky 5% 10 ml

Kód: 371
Novinka Tip
1 309 Kč –23 %
cbg drops 5p 1
1 309 Kč –23 % 999 Kč
Skladem

PharmaHemp® CBG OIL DROPS jsou ideální volbou pro péči o suchou pokožku a také pro ochranu vás a vaší pokožky před vlivy prostředí a dalšími stresovými účinky na vaše tělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PharmaHemp® CBG DROPS se vyrábějí pomocí surového extraktu získaného z biomasy extrahované z konopné biomasy zředěné v MCT oleji. Výrobky obsahují vysokou koncentraci CBG, celou řadu dalších kanabinoidů a bioaktivních látek, které vytvářejí „doprovodný efekt“.

PharmaHemp® CBG DROPS lze zakoupit v 10 ml jantarové skleněné láhvi s pipetou.

Konopná biomasa použitá pro extrakci se pěstuje bez použití herbicidů nebo pesticidů. Rostliny použité k extrakci byly pečlivě vybrány, organicky pěstovány, s maximální péčí a pod přísným dohledem v subalpínské oblasti Slovinska a na Panonské nížině Chorvatska.

S konopnou biomasou je nakládáno v souladu s GACP a výroba finálních produktů je certifikována podle GMP. Obsahuje pouze přírodní přísady, nepřidávají se žádná umělá barviva, aroma ani konzervační látky. Produkty PharmaHemp® podléhají interní kontrole a kontrole kvality třetích stran, zda nevykazují účinnost kanabinoidů, těžké kovy, pesticidy a mikrobiologickou kontaminaci.